Grandbetting Para Yatırma

Alman bahis kuruluşu Grandbetting kurumsal yapısı ile dikkat çekmekte. Özellikle ödeme yöntemleri bu noktada ön plana çıkıyor. Bilindiği üzere bünyesinde onlarca farklı seçenek barındırıyor. Grandbetting para yatırma yöntemleri özenle belirlenmiş ve kullanıcıların en rahat kullanabileceği seçeneklerden oluşturulmuştur.

Bünyesinde havale, cep bank, kredi kartı, Cashixir, Paykasa, AstroPay, Otopay, Neteller, PayToPays, Skrill, Bitcoin, Litecoin, Etherium, Cashlib, ecoPayz, ecoVoucher, TLNakit, Papara gibi para yatırma yöntemleri bulundurmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz ödeme yöntemlerinden herhangi biri ile Grandbetting hesabınıza rahatlıkla para yatırabilirsiniz. Yatırım yaparken onlara ait olan kuralları da dikkate almalısınız. Örneğin minimum ve maksimum limitler burada dikkat edilmesi gereken konuların başında gelecektir.

Grandbetting Para Yatırma Kuralları

Kullanıcı odaklı ödeme yöntemlerine sahip olan Grandbetting, bunların tamamının belli bir kural düzeninde kullanılmasını sağlamıştır. Bu noktada belli gruplara biz de ayırma yapabiliriz.

Ön ödemeli sanal kartlar olarak Paykasa, AstroPay, Skrill, Cashixir gibilerini sayabiliriz. Bunlarla ödeme yaparken özellikle minimum tutarlara son derece özen göstermelisiniz çünkü para birimleri farklıdır. Örneğin Paykasa ile en az 10 Euro yatıracaksınız. Ayrıca AstroPay ile en az 10 Dolar yatırılabilecektir.

Havale, kredi kartı, cepbank, QR kod gibi ödeme yöntemleri de banka ile ilgilidir. Hepsinin minimum yatırım tutarı yüksek düzeydedir. Örneğin havale ile en az 100 TL, QR kod ile 50 TL yatırabileceksiniz. Tabii maksimum tutarların bulunduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız.

Grandbetting Para Yatırma Sorunları

Rahatlıkla kullanabileceğiniz Grandbetting ödeme yöntemleri bazı durumlarda sizlere problem açabilir. Aslına bakılırsa burada sorun ödeme yöntemleri değildir. Bunların kriterlerini dikkate alarak para yatırmalısınız.

Para yatırdınız ancak ödemeniz hala hesabınıza bakiye olarak düşmedi. Bu durumda canlı desteğe bağlanabilir ve ödeme yaptığınız tutarı, saati, yöntemi ve bilgilerinizi verebilirsiniz. Ardından yapılacak kontrol ile birlikte bakiyeniz hesabınızda görünecektir.

Para yatırmak için havale yöntemini kullandıysanız ve ödemenizin saatler geçmesine rağmen hesabınıza geçmediğini söylüyorsanız kesinlikle EFT saatlerini ihlal etmişsiniz demektir. Yatırım yapmak için belirlenen EFT saatleri mevcuttur. Bankaların mesai saatleri çerçevesinde para yatırmalısınız. Eğer bunu görmezden gelirseniz paranız bir sonraki iş gününde hesabınıza yansıtılacaktır.

Yatırım yapmak için kredi kartını seçmiş olabilirsiniz. O halde sitede sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Kart numarası, isim – soy isim, son kullanım tarihi, güvenlik numarası gibi bilgileri yazmalısınız. Ödemenizi yaptıktan sonra hata alabilirsiniz. Bu durum kartınızın internet alışverişlerine açık olmadığının işareti olabilir. O halde bankanızı arayıp bunu açtırmanız gerekir.

Sorunlar bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda ödemelerin hesaba geçmeme problemi de olabilir. Örneğin siz banka hesabına havale yaptınız ancak 2 gün olmasına rağmen hala bakiyeniz hesabınızda değil. O halde Grandbetting’in eski banka hesaplarına transfer gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki adresleri gibi banka hesapları da bloke edilmektedir. Doğal olarak paranız yatırılmayacaktır. O halde ödeme yapmadan önce canlı desteğe bağlanıp güncel bilgileri talep etmeniz daha doğru bir adım olacaktır.

Para yatırma işlemini mobil cihazlardan da yapabilirsiniz. Buna Grandbetting mobil uygulama da imkan vermektedir. Tabii mobilden bazı problemler meydana gelebilir. Örneğin ödeme yap butonlarına tıkladıktan sonra onay ekranı gözükmeyebilir ancak masaüstü bir cihazdan baktığınızda ödemeniz hesabınızda görünecektir.

Bütün bu sorunların çözümlerini anlatmamıza rağmen hala bir yöntem bulamıyorsanız kesinlikle Grandbetting canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Burası da yardımcı olamıyorsa mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. Çok kısa sürede geri dönüş alacak ve sorundan tamamen kurtulmuş olacaksınız.